Bílá dubová stojací lampa Woodman Floor o výšce 199 cm


Designová lampa, která osvětlí váš interiér

Stojací lampa Woodman Floor zaujme na první pohled svým nevšedním vzhledem. Lampa je výjimečná díky kombinaci látkového stínidla, dubové podstavy a dubového odkládacího stolku, díky čemuž se stane skvělým společníkem nejen při čtení knih.

Woodman Floor Lamp

Lampa Floor se skvěle hodí do moderních interiérů, kde zaujme svou jednoduchostí a elegancí. Hlavním materiálem, který byl použit při výrobě této stojací lampy je dubové dřevo, což zajišťuje její pevnost a stabilitu.

Vysoce kvalitní materiály

Woodman Floor je velmi precizně zpracovaná lampa, která kombinuje dva velmi kvalitní materiály – látku a dřevo. Látkové stínidlo je vytvořeno z bílé textilie, která umožňuje pohlcování světla a tvoří tak příjemné a vlídné světlo. Podstava i stůl jsou vyrobeny z dubového dřeva, kterému dodává luxusní vzhled.

Praktická a funkční lampa

Lampa je vysoká 199 cm a přestože má jednoduchý design, je velmi praktická. Textilní stínidlo chrání vaše oči a propouští do místnosti jen příjemné světlo. Odkládací stůl na bázi lampy je praktickou součástí, kde lze mít skleničky na pití, čtenářské brýle nebo třeba knihu, na kterou aktuálně čtete.

Woodman Floor Lamp

Lampu Woodman Floor doporučují nejen osobnosti v oblasti designu a interiérového zázemí, ale také všichni, kteří si chtějí pořídit elegantní a moderní lampa. Už nyní si můžete objednat tu svou přímo na stránkách Codina.cz.

Pojďte si užít příjemné a harmonické světlo, které vám nabízí stojací lampa Woodman Floor!

https://www.codina.cz/produkt/bila-dubova-stojaci-lampa-woodman-floor-199-cm-2