Dekorativní květináč Nila o průměru 32 cm v bílé barvě od DekorStyle

Rostliny v místnosti dodají kouzlo a navodí příjemnou atmosféru. Květináč bude dokonalým doplňkem parapetu nebo balkonu. Květináč je vyrobený z keramiky a dokonale ladí s kovovým, lakovaným stojanem. Duo, které můžete bez problémů umístit na kryté terase a vyhnout se tak přímému kontaktu s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Tento květináč se stane stylovou ozdobou každé domácnosti.

Podívejte se i na další produkty ze série květináč Nila.

Specifikace produktu:

  • Materiál: keramika
  • Barva: bílá/zlatá
  • Styl: glamour

Rozměr:

  • Průměr: 13 cm
  • Výška: 32 cm

Potřebujete nový květináč? Zkuste dekorativní květináč Nila od značky DekorStyle. Tento květináč má průměr 32 cm a disponuje krásnou bílou barvou. Květináč je vyrobený z kvalitní keramiky a vychází z trendového designu, který má potenciál zútulnit a ozvláštnit každou místnost, kam ho umístíte. Pokud se rozhodnete zakoupit tento čistý a elegantní květináč, jistě vás bude těšit, že se bude skvěle vyjímat na vašem parapetu, stolu nebo balkóně.

Dekorativní květináč Nila je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí vytvořit útulnou atmosféru v bytě nebo domě. Jestliže si ho zakoupíte, budete mít šanci stát se majitelem výrobku, který není jen přechodnou módou. Skvělý design květináče vydrží po celá léta, což vám poskytne absolutní jistotu.

Jak víte, rostliny dokáží vyčarovat krásnou atmosféru v místnosti. Pokud vám chybí dekorativní květináč, jistě se vám bude hodit tento stylový kousek od DekorStyle. Bílá barva květináče se hodí k jakémukoliv jednoduchému designu interiéru a je dostatečně výrazná, aby vynikla bez ohledu na umístění v místnosti. Je to jeden z nápaditých způsobů, jak okouzlit a upravit váš domov.

Květináč Nila má skvělé možnosti provést malou změnu v každém bytě. Nemusíte si dělat starosti s tím, jak to bude vypadat nebo zda bude dobře ladit s vaší zbylou výzdobou. Tento květináč bude chytře vypadat na jakémkoliv parapetu nebo policím. A pokud se rozhodnete ho umístit venku, nebojte se – květináč Nila odolá i nepříznivým povětrnostním vlivům.

Pokud se tedy rozhodnete koupit tento krásný květináč, nezapomeňte nahlédnout na stránky KupsiNabytek.cz. Slevy a speciální nabídky jsou tam k dostání stále. Květináč Nila od firmy DekorStyle se může stát vaší nezapomenutelnou záležitostí a zajistí vašim květinám krásné místo, jaké si zaslouží.

květináč Nila

Dekorativní květináč Nila, který nabízíme, je vyrobený s ohledem na kvalitu a hezký, elegantní vzhled. Materiál, keramika, je pro takový typ květin určený ideálně díky své kapacitě absorbovat vlhkost. Bílá barva je čistá a jednoduchá, ale zároveň stylová a uprvničí jakýkoliv byt.

Květináč Nila lze umístit na krytou terasu nebo venku na balkon. Díky svému designu a kvalitě máte jistotu, že vaše květiny budou stát na pevné půdě a chráněny před špatným počasím. Květináč Nila je dokonalým řešením pro ty, kteří chtějí zkrášlit svůj domov.

květináč Nila

Kompletní sada je vyrobena z kvalitních materiálů, což zajišťuje perfektní funkčnost a elegantní vzhled. Keramický květináč dodá vašemu interiéru nebo exteri