Dřevěné domky s hvězdou – hnědý světelný řetěz

Nádherný řetěz dřevěných domečků s hvězdou

Tuto úžasnou dekoraci pro kouzelné Vánoce si pro svůj domov nemůžete nechat ujít. Vyrobena je ze dřeva a je velmi kvalitní.

Domečky jsou nejen krásné, ale jsou i detailně zpracované. Na stěnách mají vyřezané drobné hvězdičky, které tyto domečky dělají dvojnásob výjimečnými.

Dřevěné domečky s hvězdou

Tento světelný řetěz je složen z 10 domečků. Mezi jednotlivými domečky je vzdálenost 15 cm. Svítí teplou bílou barvou, která dodá příjemnou a útulnou atmosféru.

Baterie nejsou součástí balení

Je třeba si baterie dokoupit zvlášť. Světelný řetěz je stále obvykle k dostání a to za velmi dobrou cenu. Pokud si ho chcete zakoupit, klikněte SEM.

Rozměry jednoho domečku jsou 3 cm x 3 cm x 4,5 cm (š x h x v).

Dřevěné domečky s hvězdou

Zakoupení světelného řetězu s dřevěnými domečky

Pokud se rozhodnete si tento světelný řetěz s dřevěnými domečky koupit, rozhodně nebudete litovat. Půjde o výbornou volbu, která Vám dodá kouzelnou atmosféru.

Koupi můžete provést například na stránkách naradi-cz.cz. Tam ho najdete v sekci dekorace za velmi dostupnou cenu. Určitě se podívejte i po dalších skvělých dekoracích, které Vám mohou udělat radost nejen při Vánocích.

Dřevěné domečky s hvězdou

Závěr

Věřím, že tento světelný řetěz s dřevěnými domečky je pro Vás zajímavou volbou. Pokud se rozhodnete si ho koupit, určitě si uděláte radost nejen Vy, ale i Vaši návštěvníci. Zaručuji Vám, že krása a přitažlivost tohoto řetězu s dřevěnými domečky s Vámi nehospodaří pouze během Vánoc, ale po celý rok.