Expedo Koupelnová skříňka nad pračku IFA – prostorné úložné řešení v bílém provedení s rozměry 64x180x30 cm


Expedo Koupelnová skříňka nad pračku IFA

Prostorné úložné řešení v bílém provedení s rozměry 64x180x30 cm

Koupelnová skříňka nad pračku IFA je vyrobena z kvalitní a odolné laminované desky o síle 16 mm, jejíž okraje jsou vyztuženy hranou ABS. Díky tomu můžete být přesvědčeni o tom, že se vám skříňka bude sloužit po mnoho let. Její rozměry jsou 64x180x30 cm, takže nabízí dostatek místa na úložbu celé řady věcí, které potřebujete mít po ruce.

Jednou z výhod této koupelnové skříňky nad pračku je fakt, že nabízí celkem 4 úložné prostory, z nichž 2 mají dvířka. Díky tomu budete mít všechny své věci v bezpečí a nebudete muset nechávat prací prostředky na dosah vašim ratolestem. Můžete si být jistí, že svoje věci si zde uskladníte snadno a rychle, ať už jde o kosmetické potřeby nebo potřeby na praní.

Další výhodou skříňky je možnost výběru barvy, takže se nemůže stát, že by neladila ke zbytku vašeho interiéru. Pokud upřednostňujete bílou barvu jako většina lidí, tato skříňka vám bude určitě vyhovovat. Nicméně, jestliže máte rádi nějakou jinou barvu, určitě se najde i pro vás to pravé řešení.

Jak už jsme zmínili, koupelnová skříňka nad pračku IFA je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Využívá se zde LTD a PVC, což jsou materiály, které jsou odolné a vydrží i náročné používání. Celkově tedy můžete být s touto koupelnovou skříňkou nad pračku spokojeni a můžete ji doporučit všem, kdo potřebují prostorné úložné řešení.

Expedo Koupelnová skříňka nad pračku IFA

Využití této koupelnové skříňky nad pračku vám usnadní život a rozšíří vám úložné možnosti vaší koupelny. Navíc se nebojte experementovat s dalšími doplňky, jako například s koupelnovým košem, který vám pomůže s uskladněním všeho, co vám přijde vhod. Tak proč si nevyzkoušet tuto překrásnou koupelnovou skříňku nad pračku IFA, která bude skvělou investicí do vaší koupelny a vašeho pohodlí ?

Přednosti skříňky

  • Koupelnová skříňka nad pračku lamino
  • Síla materiálu 16 mm
  • Hrana ABS
  • Čtyři úložné prostory
  • Vybíratelná barva
  • Odolné materiály (LTD, PVC)

Vyjděte z komfortu vaší koupelny a vyberte si právě tu správnou koupelnovou skříňku. Věřte nám, že se jedná o dokonalou volbu pro každého, kdo si potřebuje uklidit své věci a mít je po ruce. Neváhejte a zvažte, jak by se vám tato koupelnová skříňka mohla hodit do vašeho interiéru a nabídnout vám to, co potřebujete.

https://www.atcomplet.cz/produkt/expedo-koupelnova-skrinka-nad-pracku-ifa-64m180m30-bila-2