Hořčicově žlutý koberec Universal Ikone v rozměru 133 x 190 cm


Výhody koberců z kolekce Ikone

Decentní design

Hledáte koberec, který bude dobře zapadat do interiéru a nevytvoří dominantní prvek místnosti? S kolekcí Ikone od značky Universal určitě nešlápnete vedle. Hořčicově žlutý koberec Uni Ikone zaručeně dodá každé místnosti na eleganci a decentnosti.

Praktická stránka

Měkký koberec značky Universal není jen o kráse, ale též o praktičnosti. Důležitou vlastností, kterou koberce z kolekce Ikone nabízí, je snadná údržba. Tento efektní koberec bez obtíží odstraňuje špínu či skvrny.

Odkaz na produkt

Chcete si objednat tento krásný koberec do svého domova? Na stránkách https://www.atcomplet.cz/produkt/horcicove-zluty-koberec-universal-ikone-133-x-190-cm najdete přesně tento model a mnoho dalších koberců z kolekce Ikone.

Velikost

Koberec Universal Ikone v rozměrech 133 x 190 cm lze ideálně použít v menších místnostech, jako například dětském pokojíčku nebo ložnici. Jeho plocha stačí na to, aby dokonale opticky propojila nábytek a vytvořila harmonickou celkovou atmosféru prostoru.

Materiál

Materiálem, ze kterého jsou vyráběny koberce ze série Ikone, je polypropylen. Díky němu jsou koberce příjemné na dotek a odolné proti vysoké zátěži. polypropylen navíc hřeje nohy, což oceníte v chladnějších měsících.

Závěr

Hořčicově žlutý koberec Universal Ikone je vynikající volbou pro ty, kteří hledají vkusný, praktický a kvalitní koberec, který bude perfektně zapadat do interiéru. Díky kolekci Ikone od značky Universal si můžete být jisti, že váš nový koberec bude vynikajícím doplňkem vašeho bydlení. Navštivte webové stránky https://www.atcomplet.cz/produkt/horcicove-zluty-koberec-universal-ikone-133-x-190-cm a objednejte si ho ještě dnes.