Jantarově hnědé závěsné světlo Halo Design Atom 45 cm – skleněný luxus pro moderní interiéry

Elegantní závěsné světlo Atom od značky Halo Design zaujme již na první pohled svým jedinečným designem. Transparentní jantarově hnědá skleněná stínidla jsou umístěna na kovových ramenech, která jsou pohyblivá a lze tak světlo upravit přesně podle vašich představ, díky čemuž získá osvětlení na výjimečnosti a originalitě. Lustr Atom je k dispozici v několika barevných variantách, díky čemuž se snadno přizpůsobí každému interiéru. Závěsné světlo Atom skvěle vynikne v moderních interiérech komerčních i nekomerčních prostor.

Transparentní jantarově hnědá skleněná stínidla

Skleněná stínidla v jantarově hnědé barvě jsou hlavním prvkem tohoto závěsného světla. Díky transparentnosti svítí světlo měkce a rovnoměrně, což zaručuje dokonalé osvětlení interiéru. Stínidla jsou vyrobená z kvalitního skla, které zajišťuje odolnost a dlouhou životnost světla.

Kovová ramena s pohyblivými stínidly

Kovová ramena jsou vyrobená z kovu, což zaručuje pevnost a stabilitu celého závěsného světla. Ramena jsou pohyblivá, a proto můžete světlo upravit přesně podle vašich představ. Tato funkce vám umožňuje získat osvětlení na výjimečnosti a originalitě.

Barevné varianty závěsného světla Atom

Závěsné světlo Atom je k dispozici v několika různých barevných variantách, proto si můžete snadno vybrat ten nejlepší a přizpůsobit ho každému interiéru. Mezi variantami lze najít například černou, bílou, stříbrnou, měděnou a další.

Závěsné světlo Atom pro moderní interiéry

Závěsné světlo Atom je ideální volbou pro moderní interiéry komerčních i nekomerčních prostor. Působí elegantně a dodává interiéru originalitu a vkus. Lustr Atom se skvěle hodí do moderních bytů, kanceláří, hotelových pokojů, restaurací, barů a dalších.

Jantarově hnědé závěsné světlo Halo Design Atom 45 cm

Pozn.: Žárovky nejsou součástí balení.