Konferenční stolek INTERSYS NEW 22 – moderní design a kvalitní provedení v dubu sonoma


Větší konferenční stolek se širšími nohami

Konferenční stolek INTERSYS NEW 22 je větší než běžné konferenční stolky, což je ideální pro použití v kanceláři nebo při domácích schůzkách. Díky své velikosti je stolek stabilní a pevný, protože má širší nohy než standardní stolky. To zajišťuje jeho dlouhou životnost a pohodlí při používání.

Prostorná odkládací polička

Stolek disponuje velkou odkládací plochou, kde můžete umístit například dokumenty nebo notebook. To je pro schůzky velmi praktické, protože máte vše důležité na dosah ruky. Budete si moci užít pohodlný work-flow a v efektivitě se neomezovat.

Vyroben z fóliované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma

Stolek je vyroben z kvalitní a odolné fóliované dřevotřísky, což zajišťuje jeho stabilitu a dlouhou životnost. Dub sonoma je krásné a moderní barevné provedení, které se hodí k jakémukoli interiéru. Stolek je vlastně také kusem krásného bytového nábytku.

Zboží je dodáváno v demontu

Stolek INTERSYS NEW 22 bude dodáván v demontu, což umožní snadnou manipulaci s balením. Navíc je to ideální řešení pro ty, kteří nechtějí utrácet za dopravu. Je velmi jednoduché ho sestavit se základními nástroji, které máte doma. To vám usnadní život, pokud jste nastěhováni do menšího bytu.

Konferenční stolek INTERSYS NEW 22

Závěr: Pokud hledáte moderní, kvalitní a praktický konferenční stolek pro svou kancelář nebo domácí prostředí, je INTERSYS NEW 22 tou správnou volbou. Může se stát centrem každého setkání a navíc je to kus elegantního nábytku, který zahrneme do svého bytu s hrdostí. Nemusíte hledat nadále, protože jste nalezli přesně to, co jste hledali. Stolek INTERSYS NEW 22 je skutečně ideálním pomocníkem pro vaši kreativitu.