Lahvově zelená barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží – novinka v designu interiéru

Ručně vyrobená barová židle Diago vás svým naturalistickým a originálním designem zaujme již na první pohled. Sedák židle je inspirován japonskými origami. Dřevěné dubové zpracování podtrhne celkový design židle, díky čemuž se bude hodit do moderních interiérů a dodá do nich nadčasový prvek.

Unikátní design pro moderní interiéry

Lahvově zelená barová židle Tabanda DIAGO je unikátní kouskem, který rozhodně neunikne vaší pozornosti. Židle je naprosto jedinečná a bude dokonale ladit s moderním interiérem plným netradičního nábytku a designových prvků. Váš obývací pokoj, kuchyň nebo kancelář budou vypadat naprosto perfektně.

Sedák inspirovaný japonskými origami

Sedák židle je inspirován japonskými origami a jeho design je jedinečný. Zelená barva židle dokonale doplňuje přírodní dřevěnou podnož, která je vyrobena z dubu, a společně vytvářejí kouzelný a přírodní prvek do vašeho interiéru. Každý jednotlivý detail byl pečlivě promyšlen a práce s materiály byla na nejvyšší úrovni.

Vysoce kvalitní a elegantní nábytek pro váš domov

Nábytková novinka Tabanda DIAGO je skutečně vysoce kvalitní a svým designem dodá vášmu interiéru naprostou originalitu. Lahvově zelená barová židle je jednoduchá, ale zároveň velmi elegantní. Deska je vyrobena ze speciálního kovového materiálu, který je velmi kvalitní a odolný. Díky tomu získává židle vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Protože se jedná o ručně vyráběný nábytek, může se někdy lišit v detailu od toho, co vidíte na fotografii. Tyto rozdíly však dokládají ruční výrobu a originálnost každého kusu nábytku.

Vyčistěte židličku bez agresivních prostředků

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zajímá vás tato fantastická barová židle? Pak neváhejte a navštivte stránky našeho e-shopu. Tam najdete vše potřebné. Stiskněte tlačítko a objednejte si ji ještě dnes. Náš nábytek bude krásnou ozdobou vašeho interiéru a dodá mu na originalitě a eleganci.

Lahvově zelená barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží

Lahvově zelená barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží je dokonalou volbou pro váš obývací pokoj nebo kuchyni. Doplní váš interiér o prvotřídní kousek nábytku, který okamžitě upoutá pozornost a určí styl vašeho bydlení. Objednejte si ji již dnes a okořeňte váš interiér unikátním designem.