Luxusní zrcadlo Casarredo VERONIKA pro měsíc duben v odstínu wenge


Casarredo VERONIKA zrcadlo

Zrcadlo v moderním provedení v kontrastních barvách

Casarredo VERONIKA je zrcadlo, které si zamilujete při prvním pohledu. Jeho moderní design a kontrastní barvy dokonale doplní váš interiér.

Dokonalý doplněk pro váš interiér

Při rozhodování o zařízení interiéru nezanedbávejte ani doplňky. Zrcadlo Casarredo VERONIKA může být tím dokonalým prvkem, který celý interiér doladí do dokonalosti.

Casarredo VERONIKA zrcadlo

Zrcadlo lze použít horizontálně i vertikálně

Není nic horšího, než když nemáte zrcadlo tak, jak byste ho potřebovali. S Casarredo VERONIKA to bude snadné. Zrcadlo lze totiž pomocí police použít jak horizontálně, tak i vertikálně.

Vyrobeno z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub april/wenge

Casarredo VERONIKA je vyrobeno z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub april/wenge. Tuto kombinaci zaručeně ocení každý, kdo preferuje moderní prvky a má rád kontrasty. Navíc, díky svému dokonalému provedení, bude Casarredo VERONIKA skvělým kusem nábytku.

Casarredo VERONIKA zrcadlo

Dodáváme v demontovaném stavu

Všechen nábytek, který zakoupíte, musí být u vás doma namontován. Casarredo VERONIKA není výjimkou. I když se může zdát, že jeho montáž bude složitá, opak je pravdou. Všechny potřebné součástky k montáži jsou součástí dodávky, což vám usnadní práci.

Chcete si zakoupit luxusní zrcadlo Casarredo VERONIKA? Navštivte náš e-shop Best Nábytek a objednejte si ho ještě dnes za skvělou cenu. Vychutnejte si pohled na sebe v novém zrcadle a zároveň si zpestřete svůj interiér.

Zajímá mě cena a info o zrcadle Casarredo VERONIKA na Best Nábytek