Moderní konferenční stolek Tempo Kondela CITY – kombinace bílé, dubu a lesku

Konferenční stolek CITY je jedním z nejnovějších produktů společnosti Tempo Kondela, jejichž výrobky jsou vždy synonymem pro nadčasový design a kvalitu. Tento stolek není výjimkou a svou kombinací bílé, dubu a lesku okouzlí každého, kdo ho uvidí.

Přednosti moderního konferenčního stolku

Výhodou tohoto moderního konferenčního stolku je, že ho můžete použít jak v obývacím pokoji, tak v kanceláři. Jeho design se hodí do jakéhokoliv interiéru, ať už je to moderní loft nebo klasická vila.

Kvalitní materiál a provedení

Stolek je vyroben z laminované dřevotřísky s ABS hranami v dekoru bílá / dub grandson / bílý lesk. Tloušťka materiálu činí 16 mm, což zaručuje jeho pevnost a trvanlivost.

Praktická police

Součástí stolku je praktická police, kterou můžete využít k uložení materiálů, dokumentů nebo dekoračních předmětů. Je to skvělé řešení pro každého, kdo potřebuje praktický a zároveň stylový stůl.

Dodávaný v demontu

Stolek CITY je dodáván v demontu, což vám umožní snadné a rychlé sestavení doma. Návod na montáž je velmi jednoduchý a pokud máte základní nástroje, neměl by být problém sestavit ho i bez pomoci profesionála.

Odkaz na objednání

Pokud vás tento moderní konferenční stolek zaujal, můžete si ho objednat na internetových stránkách Nabytekhned.cz. Stačí kliknout na tento odkaz a vyplnit objednávkový formulář. Cena je velmi přijatelná s ohledem na kvalitu a design.

Moderní konferenční stolek Tempo Kondela CITY

Závěr

Moderní konferenční stolek Tempo Kondela CITY je skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický a zároveň stylový stůl do obývacího pokoje nebo kanceláře. Jeho nadčasový design a kvalitní provedení zaručuje, že ho budete mít rádi ještě mnoho let.