Moderní předsíňová sestava Muna II v dubu artisan a šedé Manile


Předsíň je často první místnost, kterou vstoupíme do našeho domova. Je tedy důležité, aby vypadala útulně a přívětivě. S moderní předsíňovou sestavou Muna II vám to jistě zabere jen pár minut.

Vlastnosti a provedení nábytku

Provedení nábytku z tvrdého dřeva: laminovaná deska v tloušťce 16 mm, zadní strana nábytku z HDF desky.

Hrany nábytku jsou opatřeny trvanlivou a každodennímu používání odolnou dýhou z PVC o tloušťce 0,5 mm.

Čalounění je provedeno z materiálu, kde podklad panelu je 8 mm silná deska + 3 cm silná pěna T18 + látka.

Tato moderní předsíňová sestava je určena pouze pro interiér.

Žinilková látka Manila

Žinilková látka Manila- měkká a na dotek příjemná plyšová struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu.

Rozměry předsíňové sestavy si můžete prohlédnout na této stránce. (Tento odkaz vám umožní zakoupit tuto sestavu přímo od výrobce).

Design předsíňové sestavy

Předsíňová sestava Muna II v dubu artisan a šedé Manile

Tento moderní design předsíňové sestavy se hodí do každého domova. Dub artisan a šedá Manila jsou elegantní barvy, které nikdy nevyjdou z módy.

Tato předsíňová sestava vám nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci, které se nacházejí neustále v předsíni. Vysoký stolek, skříňka s prostorným prostorem na boty a závěsná polička jsou ideální pro váš každodenní život.

Předsíňová sestava Muna II v dubu artisan a šedé Manile

Závěrem

Pokud hledáte moderní a praktickou předsíňovou sestavu, která je vkusná, jednoduchá a elegantní, určitě si zamilujete tuto předsíňovou sestavu Muna II v dubu artisan a šedé Manile.

Díky vysoce kvalitním materiálům a trvanlivosti můžete být jisti, že se vám tato předsíňová sestava bude hodit po mnoho let.