Nepřilnavý rendlík s hliníkovým dnem od Pentole Agnelli Al Black, průměr 24 cm


Idealní nádobí pro domácí i profesionální kuchaře

Vybavte svou kuchyň nádobím, které při každodenním vaření používají i profesionální kuchaři. Pentole Agnelli Al Black rendlík s průměrem 24 cm je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní rendlík se špičkovým nepřilnavým povrchem. Vyniká dlouhou životností a snadno odolá i nejnáročnějšímu každodennímu používání.

Perfektní tepelná vodivost pro úsporu energie

Charakteristický je vysokou tepelnou vodivostí, jež při vaření ušetří spoustu energie. Umožňuje si užít rychlý ohřev a udržet si konstantní teplotu, což je ideální pro vaření jakéhokoliv pokrmu.

Parametry a vynikající kvalita materiálů

Tento rendlík s nepřilnavým povrchem se hodí na všechny typy varných desek, a to včetně indukce. Ocelové stěny mají tloušťku 5 mm, celková spodní tloušťka je 10 mm a indukční disk má tloušťku 4 mm. Použitá feritická ocel má tloušťku 1 mm.

Víceúčelový rendlík pro vaši kuchyni

Tento rendlík bude skvělým pomocníkem při přípravě různých pokrmů. Můžete ho použít k vaření těstovin, zeleniny, rýže nebo brambor. Také je ideální pro přípravu omáček nebo polévek, protože nepřilnavý povrch vám ušetří hodiny čištění.

Zařiďte si svou kuchyni s tímto kuchyňským pomocníkem z Pentole Agnelli Al Black, průměr 24 cm, a užijte si dokonalé vaření.


nepřilnavý rendlík s hliníkovým dnem