Novinka: Tempo Kondela Botník MOBI 15 v dubu sonoma/bílé barvě s pěti řadami!

Tempo Kondela Botník MOBI 15 je nejnovější přírůstek do nabídky kvalitního nábytku od Skvělého Nábytku. Tento botník je vyroben z laminované dřevotřísky v barevné kombinaci dub sonoma a bílá, díky čemuž působí moderně a nadčasově.

Botník Mobi umožňuje uspořádat vaši předsíň tak, aby byla nejen praktická, ale také organizovaná a jednotná. Díky svým výklopným šuplíkům nabízí dostatek úložného prostoru, který uspoří vaše nervy s hledáním vhodného místa pro uložení bot.

Tento botník je nejen praktický, ale také velmi esteticky působící. Dokonale ladí s ostatním nábytkem, díky čemuž může být doplněním pro jakýkoliv styl vašeho bydlení.

Další informace k botníku Tempo Kondela MOBI 15

Každá věc má svou konstrukci a také toto platí pro botník MOBI 15. Tloušťka materiálu se pohybuje od 1 do 1,6 cm, záleží na místě připojení.

V každém botníku Skvělého Nábytku najdete kvalitní zpracování, což platí i pro botník MOBI 15. Díky svým kvalitním výklopným šuplíkům máte jistotu, že zde budou vaše boty v bezpečí a k dispozici, kdykoliv budete potřebovat.

Chcete zjistit více informací o botníku Tempo Kondela MOBI 15? Navštivte naši stránku a objednejte si tento praktický a zároveň moderní kousek doplňující každou předsíň.

Botník MOBI 15

Botník MOBI 15 je navíc ideální pro ty, kteří nenávidí těžké věci. Tento botník dostanete v demontu, takže si ho můžete snadno sestavit dle vlastních představ.

Objednejte si botník Tempo Kondela MOBI 15 na naší stránce a získejte vysoce kvalitní produkt za skvělou cenu.

https://www.skvelynabytek.cz/produkt/tempo-kondela-botnik-5-rady-mobi-15-dub-sonoma-bila