Pohodlný spánek s pěnovým polštářem FLORA LIGHT od FDM


Optimální přizpůsobení tvaru těla

Pěnový polštář FLORA LIGHT se optimálně přizpůsobí tvaru těla, a to díky speciálnímu profilu (dvě výšky), který vám umožní používat jej bez ohledu na to, jak spíte. Polštář je vyroben ze speciální prodyšné, pružné polyuretanové pěny T25, která poskytuje perfektní oporu hlavy a krku.

Pokud během spánku měníte polohu, může být těžké najít si ideální pozici hlavy a krku. S pěnovým polštářem FLORA LIGHT to však bude hračka. Jeho speciální design vám umožní rychle a bez problémů nalézt ideální pozici, která vám zajistí nejen pohodlný spánek, ale i zdravý krk.

Doporučeno pro lidi, kteří trpí bolestí krku

Polštář je nejvhodnější pro lidi spící na boku a na zádech. Protože má ortopedické vlastnosti díky optimální podpoře krku a hlavy, může být skvělou volbou zejména pro ty, kteří se často probouzejí s bolestí krku.

Doporučujeme tedy pěnový polštář FLORA LIGHT zejména lidem, kteří se chtějí probudit bez bolesti krku a s pocitem hlubokého a kvalitního spánku.

Odnímatelný potah se zipem

Pěnový polštář FLORA LIGHT má i další praktické vlastnosti. Jeho potah je totiž odnímatelný a vypratelný do 40 °C.

Další výhodou je zip, který umožňuje snadné a rychlé sundání a navlékání potahu – tedy žádné zbytečné zdržování s nekvalitními a nepraktickými polštáři, které vám mohou zkazit celý den.

Rozměry polštáře

Rozměry pěnového polštáře FLORA LIGHT jsou 50 cm x 33 cm. Výška polštáře činí 11 cm, což z něj dělá ideální volbu pro většinu postav a velikostí postelí.

Překonejte deprivaci spánku a užijte si kvalitní spánek s pěnovým polštářem FLORA LIGHT od FDM.

Chcete si polštář zakoupit? Pak klikněte na následující odkaz https://www.nabytekted.cz/produkt/fdm-penovy-polstar-flora-light a objednejte si ho ještě dnes!