Pokud hledáte moderní a praktickou police, zkuste černou kovovou polici Kave Home Teg 40 x 20 cm

Praktická závěsná police Kave Home Teg ve tvaru trojúhelníku skvěle doplní prázdnou zeď a stane se elegantním úložištěm pro váš inventář. Jednoduché zpracování z černě lakovaného kovu skvěle doladí váš interiér. Doplňte i vy svůj moderní interiér stylovou policí Teg!

Skvělá možnost úložného prostoru

Kave Home Teg vyniká nejen svým moderním vzhledem, ale hlavně svou funkčností. S rozměry 40 x 20 cm nabízí dostatek místa pro úložbu různých věcí – od knih, přes dekorace, až po květiny. Pokud hledáte praktickou a moderní polici, Kave Home Teg je tím správným řešením.

Kave Home Teg

Jednoduchá montáž i údržba

Kave Home Teg je velmi snadno montovatelná policí. Díky speciálnímu způsobu uchycení na zdi potřebujete pouze šrouby a závěsy. Většina předmětů se pak na ni dá snadno navěsit a skládání trvá jen několik minut. Na údržbu používejte jen jemnou prachovku bez brusných účinků a vyvarujte se používání agresivních chemikálií.

Kave Home Teg - montáž

Doporučení pro používání

Kave Home Teg je vyroben z kvalitního materiálu, ale i přesto doporučujeme dbát na několik zásad pro prodloužení jeho životnosti. Nábytek nikdy neumísťujte do vlhkého prostředí ani blízko vytápěcích zařízení, kde by mohlo dojít k jeho deformaci a popraskání. Výrobce nezodpovídá za poškození v důsledku nevhodného umístění.

Kave Home Teg - funkčnost

Zkuste také doplnit svůj interiér moderní a praktickou policí Kave Home Teg a získáte nejen úložné prostory, ale hlavně skvělý designový prvek, který doladí celkový vzhled vašeho bytu.

Kup Kave Home Teg