Šedá rozkládací pohovka Resmo – Scandic s délkou 238 cm

Pohovka Resmo zaujme svým jednoduchým kompaktním designem, který si bude rozumět s vaším moderním interiérem. Pohovku můžete v případě potřeby rozložit a vytvořit místo na přespání. Zadní opěrné polštáře mají snímatelný potah, což vám velmi usnadní práci při čištění.

Moderní design pro váš interiér

Nestává se často, aby pohovka dokázala zcela zapadnout do moderního interiéru, ale s Resmo od společnosti Scandic si můžete být jisti, že najdete ten správný kus nábytku. Skvělým designem, tvarováním po hranách a kvalitou provedení se stává tato pohovka dokonalým prvkem pro vaši obývací či zasedací místnost.

Pohovka Resmo se hodí nejen do moderních interiérů, ale i do prostor s klasickými prvky. Jistě si své místo najde také v interiérech, kde se dominuje retro styl nebo, naopak, minimalistický design.

Rozkládací mechanismus i snímatelné potahy

Jedním z největších přínosů pohovky Resmo je její rozkládací mechanismus. Ten je navržen tak, aby byla kvalitní pohovka schopna snadno poskytnout pohodlí i při přespání. Vhodné použití najde tato pohovka například v případě návštěvy přátel a rodiny, kteří se k vám rozhodli zůstat přes noc.

Jestliže hledáte pohovku, která by nabízela praktičnost i při jiné činnosti, než je pouze odpočinek, tak si u Resmo přijdete na své. Snímatelné potahy zpříjemní práci s úklidem a dlouhodobě se budou hodit ke správné údržbě pohovky.

Vyberte si Resmo a užívejte si kvalitního odpočinku

Pohovka Resmo od společnosti Scandic nabízí komfort a rozměry, na kterých si dokážou najít své místo i větší osoby. Příjemné posezení i spaní je zajištěno kvalitními materiály a precizním zpracováním. Pokud hledáte vhodný kus nábytku pro své bydlení, tak je Resmo výbornou volbou.

Zvažte nákup pohovky Resmo již dnes a vychutnávejte si pohodlí a pohlcující šedou barvu v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. V případě zájmu si můžete pohovku prohlédnout a zakoupit na stránkách Nářadí.cz.

Šedá rozkládací pohovka Resmo

Detail pohovky Resmo

Pohovka Resmo v malém prostoru