Sedací souprava Rico new 3R+1+1, cappucino – pohodlí a elegance v jednom

Moderní a stylová sedací souprava Rico new 3R+1+1 v barvě cappucino je nejen velmi elegantním prvkem do vašeho interiéru, ale také vám nabídne velké množství pohodlí. Nyní v akci za super akční cenu, která je časově omezena, tak neváhejte a pořiďte si tuto krásnou sedačku do vašeho obývacího pokoje! Cena je platná pro potah na fotografii, což je semišová látka Argo 212.

Sedací souprava Rico new 3R+1+1, cappucino

Sedací souprava Rico je rozkládací a návštěvy ji jistě ocení. Kromě toho vám umožní jednoduché rozložení na plochu 193x125cm, takže si na ní můžete klidně i přespat. Rozměry 3R jsou 220x85x90cm a křesla jsou vždy 81x80x95cm. Sedací souprava Rico vám nabídne nejen pohodlí, ale také funkčnost a praktičnost.

SPLNĚNÍ VAŠICH POŽADAVKŮ

Sedací souprava Rico je vhodná nejen pro ty, kteří touží po pohodlí v obývacím pokoji, ale také pro ty, kteří mají rádi detaily a touží být originální. Cappuccino barva se bude skvěle hodit do jakéhokoliv stylu, ať už máte interiér moderní, rustikální nebo klasický. Vyberte si tuto krásnou sedačku a neváhejte si užívat pohodlné bydlení.

Zkuste si zafixovat oči na konkrétní místo v obývacím pokoji. Když budete sedět na sedací soupravě Rico new 3R+1+1, vaše oči upadnou na elegantní a pohodlnou sedačku. Veškeré vaše starosti se rozplynou a vy se budete cítit jako doma.

POHODLNÉ BYDLENÍ

Udělejte si radost snadným nákupem této krásné a pohodlné sedačky za skvělou cenu. Můžete si být jisti, že vám poskytne komfort a pohodlí během celého dne. Užijte si odpočinek na této krásné sedačce s vínečkem v ruce a nechte se unášet pohodou a klidem. Tato sedací souprava je opravdovým klenotem vašeho interiéru a určitě nebudete litovat, když si ji pořídíte.

Přinášíme vám:

  • kvalitní materiály a skvělé zpracování
  • měkké polstrování
  • rozkládací funkci
  • precizní čalounění

Je to ideální volba pro ty, kdo hledají vysoce kvalitní sedací soupravu od špičkového výrobce. Sedací souprava Rico new 3R+1+1 vám tak poskytne nejen pohodlí během celého dne, ale také stylový a moderní prvek do vašeho bydlení.

Nabízíme vám vynikající produkt, který si můžete snadno přizpůsobit vašim individuálním potřebám, ať už se jedná o praktickou funkci rozkládací sedačky nebo o barvu potahu. Navštivte náš web a prohlédněte si celou nabídku sedacích souprav od společnosti Rico.