Tmavě hnědá Berenika – pohovka Falco, která okouzlí každý interiér

pohovka Berenika

Berenika je moderní pohovka se snadným rozkladem pomocí automatu a úložným prostorem. Pohodlné sezení Vám zajistí kombinace pružin faliste a bonell s kvalitní PUR pěnou.

Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní.

Pohovku nabízíme v kvalitní potahové látce, a to v několika barevných provedeních, které také naleznete v naší nabídce. Rozpis rozměrů najdete na přiloženém obrázku s nákresem.

Pro zobrazení pohovky Berenika klikněte zde

V ceně pohovky jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

detail pohovky Berenika

Pohovka Berenika je ideální volbou pro ty, kteří chtějí moderní design spojený s pohodlným sezením a možností příležitostného spaní. Jeho jednoduchý rozklad pomocí automatu Vám ušetří čas a zbytečné obtíže s nastavováním polohy pohovky. Navíc Berenika disponuje i úložným prostorem, kam si můžete uložit své věci a udržovat pořádek v obývacím pokoji.

Pohovka Berenika se skvěle hodí do moderně zařízených prostor, ale díky svému čistému designu může být využita i v jinak zařízených interiérech.

Nejedná se pouze o nábytek s funkcemi, ale i o nábytek s velmi vysokou kvalitou sedacího a lehacího úložiště. Pružiny faliste a bonell spolu s PUR pěnou tvoří velmi pohodlné sezení, které oceníte hlavně při delším sezení.

Pohovku nabízíme v kvalitní potahové látce, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Vyberte si ze tří barevných provedení – tmavě hnědé, světle šedé a béžové.

K pohovce jsou přiloženy 3 velké opěrné polštáře, které Vám zpříjemní sezení a dodají pohovce na kvalitě.

Výhody

  • snadný rozklad pomocí automatu
  • velmi pohodlné sezení
  • úložný prostor pro vaše věci
  • odolná potahová látka
  • 3 velké opěrné polštáře přiloženy v ceně

Závěr

Pohovka Berenika od značky Falco je moderním a kvalitním kouskem nábytku, který maximálně využije prostor Vašeho obývacího pokoje. Díky možnosti rozkladu na lůžko a úložnému prostoru je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro lidi, kteří často přespávají u přátel nebo na chalupě.

Jestliže hledáte moderní a pohodlný nábytek, který vynikne svou funkcí a kvalitou, pohovku Berenika určitě oceníte.