Tmavě šedý keramický jídelní stůl se skládací deskou a černou podnoží od Somcasa – Lisa 140/200 x 90 cm


Pevná a moderní podnož v šedé barvě

Výrobce Somcasa nepodceňuje návrh stolu a podnož je stejně důležitá jako samotná deska. Pevná ocelová podnož v šedé barvě zajistí velkou stabilitu a bezpečnost stolu. Tato podnož také dodává stolu moderní vzhled, který přiláká pozornost.

Tmavě šedý keramický jídelní stůl se skládací deskou a černou podnoží od Somcasa - Lisa 140/200 x 90 cm

Vrchní deska z kombinace keramiky a skla

Keramický stůl je velice odolný a často i motivačním kritériem pro nákup. Vrchní deska se skládá z 5mm porcelánu a je pokryta 8mm černým tvrzeným sklem. Kombinace těchto materiálů zajistí velkou odolnost proti poškrábání, teplu, ohni a chemikáliím. Odolnost proti poškrábání znamená, že stůl bude vypadat nově i po velkém množství použití až na úplné opotřebení. Odolnost proti teplu a ohni znamená, že bez obav použijete na stůl i horké nádobí. Odolnost proti chemikáliím zajistí bezpečí při používání nebezpečných čistících prostředků.

Detail keramické desky stolu od Somcasa

Skvělý rozměr pro různé příležitosti

Rozkládací stůl Somcasa Lisa má rozměr 140/200 x 90 cm, který umožňuje, aby se na stůl pohodlně vešlo 6 až 8 osob. Tento rozměr je ideální pro různé příležitosti – od rodinných setkání až po večeře s přáteli. Skládací deska umožní jednoduché zvětšení stolu při potřebě a skladování s odkládacích prostorem za stůl.