Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Uno: eleganci a kvalita v jednom s výpustí chrom 38036000

Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Uno je páková stojánková baterie s výpustí, která se vyznačuje nejen elegantním designem, ale také vysokou kvalitou a funkčností. Její chromové provedení zaručuje, že se baterie stane nejen praktickým doplňkem vaší koupelny, ale také estetickým prvkem, který bude ladit s celkovým designem vaší koupelny.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Uno

Funkce a vlastnosti

Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Uno má výšku 34,5 cm, což umožňuje pohodlné umývání rukou, ale také spláchnutí větších předmětů. Ramínko baterie je vysoko umístěno ve výšce 23,8 cm, což zaručuje dostatečný prostor pro mytí rukou bez potřeby ohýbat se.

Díky vypouštěcímu ventilu lze voda snadno a rychle vypustit. Baterie umožňuje jednoduché nastavení teploty a průtoku vody pomocí jediného ovládacího prvku, což zaručuje jednoduchou a pohodlnou obsluhu. Pokud si přejete minimalistické vybavení koupelny, výběr baterie Axor Uno je jistě dobrou volbou.

Vysoká kvalita materiálů a provedení zajistí, že baterie bude dlouhodobě funkční a odolná. Baterie Hansgrohe Axor Uno s vypouštěcí ventilovou funkcí chrom 38036000 je vynikající volbou pro všechny, kteří chtějí spojit výrazný design s vysokou kvalitou a funkčností.

Odkaz na produkt

Pokud hledáte spolehlivou a funkční baterii pro vaši koupelnu, navštivte naši stránku našeho e-shopu a podívejte se na produkt baterie Hansgrohe Axor Uno se vypustí chrom 38036000