Unikátní šedá jídelní židle od firmy Unique Furniture Whitby


Moderní design a pohodlný posed

Elegantní jídelní židle jemně doplní každý stůl a dopřeje vám pohodlné a příjemné každodenní stolování. Tento model nejenže skvěle vypadá, ale nabízí také vychytané řešení pro větší pohodlí – měkké sedátko i zádová opěrka jsou z polstrování, které umožní vícehodinové stolování bez nepříjemného tlaku na záda. Šedá barva si navíc udrží svou neutrálnost i při častém používání a může být kombinována s různými druhy stolů a interiérových stylů.

Vyberte si ze dvou modelů

V katalogu Unique Furniture Whitby naleznete šedou jídelní židli v dvou variantách – s křížovou konstrukcí pod sedákem, nebo se sloupovitou nohovou částí. Obě varianty jsou solidní a odolné a při správné údržbě vydrží podstatně déle než klasické dřevěné židle. Rozdíly mezi nimi jsou spíše vzhledové – pokud preferujete moderní minimalismus, volte raději rovné nohy a čistý tvar. Pokud ale máte rádi něco méně „sterilního“, je pro vás ideální křížové zpevnění a hravější design.

šedá jídelní židle Unique Furniture Whitby

Tento model prodáváme také v setu po dvou kusech za superb cenu. Pokud plánujete pořízení většího počtu židlí pro vaši jídelnu, určitě stojí za to zvážit akční nabídku.

Praktické informace

Při koupi šedé jídelní židle od Unique Furniture Whitby mějte na paměti, že tento model není stohovatelný. Pokud tedy potřebujete židle, které lze snadno uložit na sebe, hledejte jiné řešení. Pokud ale hledáte nadčasový a kvalitní kus nábytku, který vám bude sloužit dlouhá léta, jednoznačně sáhněte po této jídelní židli.

detail šedé jídelní židle Unique Furniture Whitby

Objednávka a doprava

Pokud jste se rozhodli pořídit si šedou jídelní židli od Unique Furniture Whitby, navštivte naši nabídku online. Tam najdete kompletní popis všech modelů, včetně informací o rozměrech a materiálech. Dále zde najdete formulář pro objednání, který je snadno vyplnitelný a zajišťuje rychlou a spolehlivou realizaci vašeho přání. Baví nás nábytek a budeme rádi, když ho můžeme přinést i k vám do domu, bytu nebo kanceláře.

šedá jídelní židle Unique Furniture Whitby v interiéru

Výhodná cena za kvalitu

Již jsme zmínili, že šedou jídelní židli Unique Furniture Whitby nabízíme za skvělou cenu, a to i v setu po dvou kusech. Takže pokud si chcete dopřát tu nejlepší kvalitu za rozumnou cenu, určitě se neváhejte rozhodnout pro tento produkt. Věříme, že nejenže nebudete litovat svého výběru, ale budete se na něj každý den těšit.

Celosvětově ověřená kvalita

Unique Furniture Whitby je firma, která si zakládá na kvalitě a spokojenosti zákazníků. Proto nejenže vyrábí pouze prvotřídní nábytek, ale také dbá na fair trade a udržitelnost produkce. Pokud se rozhodnete pro nákup šedé jídelní židle od Unique Furniture Whitby, získáte tak nejen kvalitní produkt, ale také eticky a ekologicky odpovědné řešení. A to se dneska cení víc než kdy jindy.

Spolehlivý obchodní partner

Naším cílem je poskytovat nejen špičkové produkty, ale také rychlou a bezproblémovou službu. Proto pokud vám během nákupu diskuse nad jednotlivými možnostmi, chybí vám nějaká informace nebo si nejste jisti správnou volbou, kontaktujte nás. Rádi se vám všem věnujeme, pomůžeme s výběrem a poradíme ohledně dopravy či platby. Věříme, že nakupovat u nás bude pro vás příjemným zážitkem a že se k nám brzy vrátíte.

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s firmou Unique Furniture Whitby.